Купить гидравлический насос по оптимальной цене в Украине, гидронасосы высокого давления - «ГИДРО-ГИД»



ГИДРАВЛИЧЕСКИЕ НАСОСЫ

ГИДРАВЛИЧЕСКИЕ НАСОСЫ
Шестеренные

ШЕСТЕРЕННІ ГІДРАВЛІЧНІ НАСОСИ

Шестеренні гідронасоси даного типу є одними з найбільш поширених у гідравлічних системах різної складності. Це зумовлено тим, що вони мають просту, надійну конструкцію та відносно невисоку вартість, при цьому здатні забезпечити подачу до 300 літрів на хвилину та тиск до 250 бар, яких достатньо для продуктивної роботи більшості систем.      

 

ЯКІ ТИПИ ІСНУЮТЬ ШЕСТЕРЕНИХ НАСОСІВ

Гідравлічні насоси шестеренного типу найчастіше прийнято класифікувати за групами залежно від їхнього робочого об'єму та продуктивності. Таким чином вони діляться на 4 групи, а у деяких виробників – на 5 груп.

Група

Робочий об’єм(см3)

0

0.25-2.3

1

1-9.8

2

4.5-36

3

20 – 87

4

60 – 150

Кожна група має свої приєднувальні розміри, типи валів та фланців, що забезпечує взаємозамінність шестерних гідравлічних насосів різних виробників.

ЯК ПІДІБРАТИ ШЕСТЕРЕННИЙ НАСОС

Для того щоб правильно підібрати шестерний гідронасос, перш за все потрібно визначитися з його продуктивністю (подачею л/хв) і визначити, тим самим, до якої групи він відноситься. Наступним етапом потрібно з'ясувати тип та розміри його валу та фланця. Вали можуть ділитися на: циліндричні, конічні, шліцеві, вал-викрутка. У шестеренних насосах можуть застосовуватися кілька типів фланців: європейські (на 4 болти), SAE (2 болти), Німецькі (2 болти) та інші типи. Заключним параметром, який необхідно знати для правильного підбору шестеренного гідронасоса, є тип його портів, які можуть бути:

  • різьбовими, коли різьблення нарізається безпосередньо в корпусі шестереного насоса;
  • фланцевими, коли на корпусі підготовлено місце для встановлення фланців приєднувальних різного типу.

Знаючи ці параметри підібрати шестеренний гідравлічний насос не складе великої праці.

Де застосовується шестеренний насос

Шестеренний гідронасос – універсальний пристрій, який застосовується як у мобільній (трактор, мінітрактор, комбайн, сміттєвоз та інша спецтехніка), так і в промисловій гідравліці (преса, верстати, термопластавтомати та інші механізми).

Який гідравлічний шестеренний насос купити

На ринку цієї продукції існує безліч пропозицій від різних виробників. Серед найвідоміших можна виділити: Bosch Rexroth, Hydac, Parker, Sauer Danfoss, Duplomatic, Casappa, Caproni, Vivoil, Vickers, Marzocchi, Hydrosila, Kracht та інші виробники, продукцію яких Ви можете купити в нашій компанії. Оскільки шестеренний гідравлічний насос часто використовується й затребуваний – на ринку виникло безліч підробок низької якості.

Компанія «ГІДРО-ГІД» є сертифікованим дилером в Україні більшості виробників шестеренних гідронасосів, тому купуючи продукцію у нас Ви можете бути впевнені в її оригінальності та надійності, а вибудована роками система логістики та тісна співпраця з виробниками дозволяють сформувати максимально вигідну ціну та здійснити поставку в найкоротший термін.



Гидронасос – неотъемлемый элемент гидравлической системы любого типа

Гидравлический насос – считается главным компонентом в гидросистеме, поскольку он обеспечивает требуемую подачу рабочей жидкости и необходимое давление.

Непосредственно от рабочего объема и давления насоса зависит скорость движения рабочих органов и развиваемое ими усилие.

Поэтому необходимо особенно внимательно отнестись к выбору и покупке данного компонента гидравлики.

Какой тип гидравлического насоса выбрать

Так как гидравлические насосы используются в любой гидросистеме, на рынке представлено множество типов данных устройств, что позволяет подобрать требуемый элемент для выполнения любой задачи. Среди них можно выделить:

  • шестеренчатые гидронасосы, которые являются одними из самых распространённых поскольку способны развивать в системе до 250 бар и обеспечивая при этом подачу до 150 литров в минуту.
  • аксиально-поршневые гидронасосы – применяются, когда недостаточно параметров предыдущего.
  • радиально-поршневые гидронасосы – рассчитаны на самое высокое давление, однако имеют небольшой рабочий объем.
  • пластинчатые гидравлические насосы, благодаря применению которых удается обеспечить низкий уровень шума.
  • винтовые гидравлические насосы, рассчитаны на самую большую подачу и позволяют перекачивать жидкость высокой вязкости.
  • ручные гидронасосы, рассчитаны на перекачивание небольшого количества масла вручную.

Где купить гидравлический насос в Украине?

Самый большой выбор гидронасосов всех типов представлен на складе компании «ГИДРО-ГИД».

Благодаря тесному сотрудничеству с ведущими европейскими производителями гидравлических насосов, такими как: Casappa, Vivoil, Caproni, Marzocchi, Duplomatic, Bosch Rexroth, Vickers, Parker, Sunfab, Aber, Brevini, Sai, Settima, Seim, Berarma, Warynski и другими брендами у нас вы можете купить оригинальные гидронасосы, цена на который будет самой выгодной.