Водяний (пластинчастий) теплообмінник
Опис
Пластинчасті теплообмінники застосовуються для охолодження масла в гідравлічних системах. За допомогою пластинчастого маслоохолоджувача теплова енергія, яка знаходиться в маслі, відводиться за допомогою промислової води. Це дозволяє досягти нормальної робочої температури масла та забезпечити стабільну роботу гідравлічної системи. У лінійці пластинчастих теплообмінників представлені такі моделі: WB, G (Emmegi), HEX (Hydac), PWO, GWO (Parker), SCP (Ciesse).
ЩО ТАКЕ ПЛАСТИНЧАСТИЙ ТЕПЛООБМІННИК
Стягнуті в пакет пластини, що опалюють довкілля за допомогою теплопередачі, становлять суть теплообмінника пластинчастого. Ціна апарату та його енергоефективність насамперед обумовлюється вибором матеріалу. Пластини виготовляються в основному з графіту, латуні та міді тощо. У разі виникнення необхідності його придбання за максимально доступною вартістю, робити це найкраще в нашому інтернет-магазині.
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНИЙ ПЛАСТИНЧАСТИЙ ТЕПЛООБМІННИК
Можна зрозуміти, що розглянутий пластинчастий теплообмінник є опалювальним приладом, що відповідає за передачу високої температури носія в навколишнє середовище, за допомогою теплообміну між стягнутими пластинами й середовищем, що примикає, також можливе його використання для ГВП.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ПЛАСТИНЧАСТІ ТЕПЛООБМІННИКИ
Зорієнтувавшись з типом теплообмінника, слід взяти до уваги наступні моменти, що ґрунтуються на остаточному виборі:
-
Теплопередача і його якість безпосередньо в залежності від товщини стін використовуваних пластин, внаслідок чого вона є першочерговою характеристикою, що вимагає вашої уваги. Крім цього, їх товщина безпосередньо впливає на ресурс - чим товстіша пластина, тим більше ресурс. Відповідно при більшому ДУ потрібні товстіші пластини, при меншому - навпаки.
-
Нержавіюча сталь - найкраща сировина для пластин, оскільки захищені від корозії.
-
Ефективність та швидкість теплообміну залежить від потужності помпи, тобто швидкості струму передавальної рідини, діаметра патрубка та кількості пластин. Найоптимальніший коефіцієнт – 7000 Вт/м. кв * До.
-
Робочий тиск повинен становити щонайменше 6 кгс/кв.см.
Наведені вище характеристики повинні допомогти вам зробити оптимальний вибір для придбання теплообмінника з найкращим співвідношенням ціни та якості.